قالیشویی سپاس


قالیشویی سپاس با ثبت برند خود با ۱۴ سال پیشینه کاری با نامی جدید وارد عرصه کار و شستشوی انواع فرش های ماشینی و دست بافت و موکت و قالیچه گشته است و در این راستا در تلاش است با شستشوی بهینه و اصولی و رعایت نکات بهداشتی و مذهبی با دستگاه های پیشرفته خدمات ویژه و پسندیده و رضایت بخشی را برای مشتریان گرامی به ارمغان آورد.

سپاس واژه ای فارسی و زیباست که در معنا و مفهوم سه اصل نیکو و ارزشمند را یادآور میشود پاسداری از پندار نیک ، گفتار نیک و کردار نیک بر این اساس و شالوده این انتخاب در حوزه کاری ما میتواند یادآور سه اصل مهم برای ارایه خدمات بهینه و کارآمد در غالب شعار این مجموعه باشد پاسداری از پاکیزگی ، پایداری و بهداشت فرش تا با حفظ این ارزش همه کوشش خود را بسیج کرده و برای رضایتمندی مشتریان گرامی هر آنچه در چنته هست را رو کنیم.

3 پاس به چه معناست

۳ پاس کلمه ی ایرانیست، ایرانی ها همیشه با دیدن یکدیگر ۳ پاس را به هم یادآوری میکردند.
۱-گفتار نیک
۲- رفتار نیک
۳- پندار نیک
ما تمام تلاشمان را میکنیم که این سه رفتار نیک را در کارمان داشته باشیم.

چرا فرشهایم را باید بشویم

برخی فکر میکنند که نباید فرشهایشان را بشویند و صرفا تمیز کردن آن با شامپو فرش کافی است و آنرا ضد عفونی میکند! در صورتی که هیچ چیزی نمیتواند جایگزین سنت قدیمی شستشوی فرش شود. مطمئن باشید به کار بردن مواد شیمیایی همچون شامپو فرش و ... (بدون آبکشی) میتواند به شما و فرزندتان آسیب بزند. مواد شیمیایی که همه آنها در دراز مدت تاثیرات بد خود را به انسان نشان داده اند.

چرا قالیشویی سپاس

قالیشویی سپاس با داشتن ۱۴ سال پیشینه کاری و جلب اعتماد همه ی مشتریان شاید شما را ترغیب کنید که ما را انتخاب کنید.